Author: l***2
Date:
Review: It’s the best foot cream I have gotten so far😍😍😍😍😍
Color: Beige
Price: 23kr
Smoother and softer feet are just one product away. This product to be exact! Our Slow Sunday Coconut Foot Cream features Coconut oil, VE, and more ingredients, that nourish and deeply moisturize the skin! Your feet will be thanking you for this relaxing care!
| Color | Beige |
| Type | Foot Balm |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.45 cm |
| Width | 3.45 cm |
| Height | 10.4 cm |
| Net Weight | 30 g |
| SKU | sb2407092909467729 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 8796205 people said the quality is very good!
Author: l***2
Date:
Review: It’s the best foot cream I have gotten so far😍😍😍😍😍
Color: Beige
Author: t***v
Date:
Review: great smell and absorbs in quickly, does the job.
Color: Beige
Author: c***0
Date:
Review: This smells soooo gut 😊 and also great cream I will buy more of this
Color: Beige
Author: a***5
Date:
Review: this is very good I use it before and I will buy again 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Beige
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.